Організація ділових заходів та тренінгів з особистісного росту

СПІЛКУВАННЯ НАТХНЕННЯ РОЗВИТОК

Організація ділових заходів та тренінгів з особистісного росту

Як ми працюємо

Нам
довіряють

Про компанію

У 2004 році я заснувала Компанію ДіваС, щоб організовувати якісні заходи для громадських організацій та бізнес-структур з індивідуальним підходом та хорошим сервісом. Мені був 21 рік, не було стартового капіталу, зв’язків та досвіду. Проте було неймовірне бажання розвиватись та вкладати Душу в те, що роблю. Минув час і ось вже у 2019 році компанія святкуватиме своє 15-річчя.

Цілих 15 років Компанія ДіваС організовує заходи різного рівня в різних куточках планети. Всі ці роки ми не тільки впевнено тримаємось на ринку івент-послуг, але й активно збільшуємо свої оберти.

На даний момент ми опрацьовуємо нові напрямки, як, наприклад, заходи для особистісного розвитку та жіночий нетворкінг – клуб DivaS, на зустрічах якого збираються жінки різного віку та професій для спілкування та обміну досвідом.

З першого дня роботи ми цінуємо нашу репутацію та гарантуємо надійне партнерство нашим Клієнтам – саме тому, напевно, нас обирають з року в рік.

З любов’ю до того, що ми робимо!

Щиро,
Тетяна Кондратенко

Татьяна Кондратенко

Тетяна Кондратенко

засновник компанії DivaS

Чому обирають нас

Персональний менеджер проекту

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – в ході проекту вас супроводжує персональний менеджер, який на зв’язку 24/7 і може оперативно вирішити поставлену задачу або дати відповідь на термінове питання.

Комплексна організація подій

Повний цикл сервісних послуг – від бронювання білетів, розсилки запрошень і до аудіовізуального оздоблення масштабних локацій. Ми подбаємо про всі деталі та тонкощі проекту, просто довіртеся нам.

Оптимізація бюджету

Багаторічний досвід та гнучка система формування бюджетів дозволяють нам створювати найкращі пропозиції для клієнтів з оптимальним поєднанням якості та вартості проектів.

Прозора цінова політика та звітність

Наші клієнти розуміють, з чого складається вартість кожного проекту і знають, що ми пропонуємо оптимальні ціни на послуги конференц-сервісу. По завершенню кожного проекту ми надаємо нашим клієнтам повний пакет звітності.

НАШІ ПОСЛУГИ

Ми створюємо та проводимо ділові заходи різного рівня та масштабу з 2004 року.
За цей час ми суттєво розширили коло своїх можливостей та сформували широкий пул партнерів, з якими ми створюємо найкращі події.
Ми завжди маємо що запропонувати нашим клієнтам і завжди орієнтуємося на побажання наших замовників.
ДіваС – це надійний партнер у галузі конференц-сервісу з індивідуальним підходом до кожного клієнту.

Ми проводимо тренінги з особистісного розвитку та психології для всіх бажаючих.
Із запрошуваних нами спікерів, тренерів та коучей – тільки практикуючі спеціалісти з багаторічним досвідом успішної терапії та консультацій клієнтів.
Якщо ви прагнете жити більш усвідомленим та наповненим сенсом життям, тоді наші тренінги – для вас.
Слідкуйте за нашими анонсами у соцмережах.

Вашій компанії необхідно провести тренінг для співробітників?
У нас в цьому величезний досвід!
Ми допоможемо вам з підбором локацій, запропонуємо найкращих тренерів та організуємо весь процес здобуття нових знань з максимальним комфортом для всіх його учасників.

Ділові заходи Ми створюємо та проводимо ділові заходи різного рівня та масштабу з 2004 року. За цей час ми суттєво розширили коло своїх можливостей та сформували широкий пул партнерів, з якими ми створюємо найкращі події. Ми завжди маємо що запропонувати нашим клієнтам і завжди орієнтуємося на побажання наших замовників. ДіваС – це надійний партнер у галузі конференц-сервісу з індивідуальним підходом до кожного клієнту.

Розвиваючі заходи Ми проводимо тренінги з особистісного розвитку та психології для всіх бажаючих. Із запрошуваних нами спікерів, тренерів та коучей – тільки практикуючі спеціалісти з багаторічним досвідом успішної терапії та консультацій клієнтів. Якщо ви прагнете жити більш усвідомленим та наповненим сенсом життям, тоді наші тренінги – для вас. Слідкуйте за нашими анонсами у соцмережах.

Корпоративні тренінги Вашій компанії необхідно провести тренінг для співробітників? У нас в цьому величезний досвід! Ми допоможемо вам з підбором локацій, запропонуємо найкращих тренерів та організуємо весь процес здобуття нових знань з максимальним комфортом для всіх його учасників.

Портфоліо

Відгуки та рекомендації

mini woman
Open-Society

Всеукраїнська благодійна організація "Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" висловлює подяку колективу ТОВ «DivaS» за високий рівень підготовки заходів протягом 2008-2009 років.


Особливо зазначимо ділові якості та професіоналізм менеджерів, які працювали з нами весь цей період. Їх надзвичайна відповідальність, вміння оперативно реагувати на ситуацію, виконання замовлення чітко і в терміни робили наше співробітництво плідним і приємним.


Бажаємо Вам успіхів і процвітання, «DivaS»!

Наталія Данильченко

Керівник тренінгово-логістичного відділу “Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

mini woman
Open-Society

Міжнародний фонд "Відродження" понад 10 років співпрацює з ТОВ «DivaS». За час плідної співпраці були організовані різні за форматом заходи: від організації групових відряджень наших учасників за кордон і забезпечення візитів міжнародних делегацій в Україні до міжнародних конференцій і семінарів.


Незалежно від формату і бюджету заходу, вони завжди організовані на високому рівні. Співробітники компанії професійно реагують в екстремальних ситуаціях, високий ступінь гнучкості і комунікабельності, професійний індивідуальний підхід до кожного конкретного питання - ці факти роблять наше співробітництво приємним і плідним.


Олена Кучерук

менеджер програми «Громадське здоров’я» МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ВІДРОДЖЕННЯ

mini woman
Open-Society

Благодарность компании «DivaS» за оригинальный подход к решению повседневных задач и готовность всегда прийти на помощь.Євгенія Кувшинова

Виконавчий директор ВБО «Конвіктус Україна»

mini woman
Open-Society

Хочеться зазначити виключну професійність команди ТОВ «Компанія Діва С» оперативне надання послуг та дотримання затвердженого бюджету.


Персонал компанії завжди чітко виконує всі завдання згідно затвердженого технічного завдання, пропонує найкращі рішення на запити, вчасно і проактивно реагуює на всі додаткові запити або зміни під час проведення заходу, контролюючи як якість надання послуг так і фінансові зобов'язання, пов'язані з виконанням тих або інших видів робіт.Вікторія Тимошевська

Директор програми «Громадське здоров’я» МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ВІДРОДЖЕННЯ

mini woman
Open-Society

Шановні партнери, Від імені Представництва Міжнародного Медичного Корпусу в Україні я хотів би щиро подякувати вам за співпрацю і професіоналізм найвищого рівня, завдяки якому ми успішно провели наші заходи, починаючи з Національної конференції і закінчуючи тренінговою діяльністю в регіонах.


Ми вдячні за вашу професійну підтримку! Наші найкращі рекомендації для потенційних партнерів - «DivaS» Training and event company.Оксана Волошенюк

менеджер з логістики «Міжнародний медичний корпус в Україні»

mini woman
Open-Society

Компанія «DivaS» в черговий раз допомагала нам в організації четвертого щорічного семінару і подбала про комфорт гостей.


Ми повинні відзначити професійну команду, чітке виконання поставлених завдань і приємний сервіс. Ми можемо рекомендувати компанію «DivaS» як надійного і клієнторієнтованого організатора, з яким ми працюємо не перший рік.Тетяна Нікелсен

Керівник ГО «Профілактичний реабілітаційний центр «ЗЛАГОДА»

mini woman
Open-Society

Цим рекомендаційним листом ми хотіли б висловити подяку компанії «DivaS» за тісну співпрацю та організацію низки місцевих заходів в Україні для нашої компанії.


Після декількох років спільної роботи ми обрали «DivaS» як нашого основного партнера в Україні. Для наших заходів була надана виняткова матеріально-технічна підтримка, це команда вдумливих професіоналів, на яких ми завжди можемо покластися.


«DivaS» - компанія з великою відповідальністю, сервісом вищого рівня і завжди на крок попереду у своїй роботі.


Юргіта Пошкявічюте

Адміністративний директор, Коаліція «Я можу жити»

mini
Open-Society

За останні три роки ми тісно співпрацювали з «DivaS». Для наших заходів була надана матеріально-технічна підтримка з забезпеченням учасників готелем, візовою підтримкою, прийомом і харчуванням, аудіовізуальною підтримкою і організацією культурних екскурсій.


Їх увага до деталей завжди була надзвичайною: від часу стикування між перельотами до особливих дієтичних потреб. «DivaS» завжди взмозі вносити зміни в останню хвилину і обробляти термінові запити. Я не могла б побажати більш точної фінансової звітності.


«DivaS» є нашим кращим партнером для наших регіональних заходів.

Дарія Шкурпела

Старший адміністративний спеціаліст програми громадського здоров’я Інституту Відкритого Суспільства

mini
Open-Society

Менеджери компанії є справжніми професіоналами, завжди оперативно реагують на наші побажання і попереджають можливі форс-мажорні ситуації. Протягом другого півріччя 2011 року компанією «DivaS» було організовано 10 заходів в Києві, Україні та за її межами. Всі заходи пройшли на високому рівні, роботи були виконані якісно і в строк.

Виходячи з нашого досвіду співпраці, рекомендуємо компанію «DivaS» для організації заходів як випробуваного, досвідченого, креативного і відповідального партнера.

Наталія Старостенко

керівник програми Ради Європи «Посилення інституціональної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні»

mini
Open-Society

За час нашої співпраці було організовано понад 20 заходів. Всі заходи були проведені на високому рівні і за помірною ціною. Особливою перевагою є те, що з боку логістичного партнера з нами працює постійний менеджер, який контролює всі етапи підготовки та проведення заходу.

З огляду на успішний досвід співпраці, УЦКС має тверді наміри і надалі користуватися послугами Кондратенко О. С., а також готовий готовий рекомендувати як надійного партнера в сфері надання послуг з матеріально-технічного забезпечення проведення заходів.

Наталія Нізова

Керівник УЦКС Міністерства охорони здоров’я України

mini
Open-Society

Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда - Україна" висловлює подяку колективу ТОВ «DivaS» за професіоналізм, своєчасність і якість послуг, що надаються.

За час нашої співпраці компанія «DivaS» зарекомендувала себе як надійного і компетентного партнера, оперативно вирішуючи всі поставлені завдання.

Катерина Левченко

президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна»

mini
Open-Society

Від імені Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України" висловлюємо подяку співробітникам компанії ТОВ «DivaS» за допомогу та якісну організацію заходів різної складності і формату, що проходять в рамках реалізації Програми.

Хочемо відзначити професіоналізм, якість роботи і компетентність співробітників ТОВ «DivaS» і рекомендувати ТОВ «DivaS» в якості гарного фахівця в сфері надання послуг матеріально-технічного забезпечення заходів.

Марія Маковецька

в.о. керівника програми «Зупинимо туберкульоз в Україні»

mini

ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» висловлює свою підтримку ПП «DivaS» та СПД Кондратенко і рекомендує залучати їх до організації та проведення заходів у Києві.

 Наш досвід співпраці показує, що ці організації надають свої послуги на високому рівні. Їх характеризує висока організаційна культура: хороший сервіс, відповідальність, точність, пунктуальність, небайдужість.

Кращою рекомендацією є те, що близько 50% всіх заходів Коаліції організовувалися ПП "Дівас" і СПД Кондратенко.

Наталія Підлісна

директор ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ви готові перейти до співпраці, але не знаєте, з чого почати? Ознайомтеся з ключовими етапами взаємодії агенції та клієнта на шляху до успішно реалізованого проекту.

Анкета-звернення
до агенції

На нашому сайті ви заповнюєте анкету з основними питаннями щодо проекту, які допоможуть нам сформувати найбільш доречну для вас пропозицію максимально швидко.

Пропозиція
у декількох варіантах

Наші менеджери підготують для вас найбільш привабливі пропозиції, з яких ви зможете обрати найбільш доречний для вас варіант.

Фінальне
узгодження проекту

Після того, як ви визначилися з варіантом пропозиції, необхідно узгодити ряд деталей проекту, а також його дедлайни. Після остаточного узгодження проект переходить на етап реалізації.

Реалізація проекту

На даному етапі наші менеджери приступають до реалізації проекту та роблять все необхідне і навіть більше для того, щоб проект був успішним і ви залишились задоволені результатом.

Звітність

По завершенню проекту ваш персональний менеджер надає вам повний пакет необхідної звітної документації.

Наша команда

Напиши нам

Татьяна Кондратенко

Тетяна Кондратенко

Засновниця компанії DivaS

kondratenko@divas.com.ua

Татьяна Кондратенко

Олена Кондратенко

Фінансовий директор

finance@divas.com.ua

Татьяна Кондратенко

Юлія Казанцева

Організатор заходів з особистісного розвитку

event@divas.com.ua

Татьяна Кондратенко

Марина Зуб

Керівник відділу ділових заходів

sales@divas.com.ua

Татьяна Кондратенко

Ірина Піскун

Координатор ділових заходів

piskun@divas.com.ua

Татьяна Кондратенко

Анастасія Литовченко

Координатор ділових заходів

manager@divas.com.ua

Татьяна Кондратенко

Юлія Задорожна

Координатор ділових заходів

contact@divas.com.ua

Маленька командас
з великими ідеями

Наша команда

«Те, що ти бачиш, - це твоя власна свідомість. Якщо підняти цю завісу, як зміниться сцена!»
Річард Бах

Маленька команда
з великими ідеями

Напиши нам

Татьяна Кондратенко

Тетяна Кондратенко

Засновниця компанії DivaS

kondratenko@divas.com.ua 
Татьяна Кондратенко

Юлія Задорожна

Координатор ділових заходів

contact@divas.com.ua 

«Якщо хочеш йти новим шляхом, ти повинен прокласти його сам.»
Стів Джобс

«Треба другові заради друга не боятись випробувань, говорити серцем до серця та вимощувати шлях любов’ю.»
Шота Руставелі

Татьяна Кондратенко

Олена Кондратенко

Фінансовий директор

finance@divas.com.ua 
Татьяна Кондратенко

Юлія Казанцева

Організатор заходів з особистісного розвитку

event@divas.com.ua 

«Навчання – це процес, який неможливо завершити»
Ісаак Асімов

«Зробіть вашу роботу повною життя, а не життя повне роботи»
Курт Кобейн

Татьяна Кондратенко

Анастасія Литовченко

Координатор ділових заходів

manager@divas.com.ua
Татьяна Кондратенко

Марина Зуб

Керівник відділу ділових заходів

sales@divas.com.ua 

«Рай на Землі – це вибір, який потрібно зробити, а не місце, яке потрібно знайти»
Вейн Дайєр

“ Хороша репутація більш важлива, ніж чиста сорочка. На відміну від репутації, сорочку можна випрати.»
Альфред Нобель

Татьяна Кондратенко

Ірина Піскун

Координатор ділових заходів

piskun@divas.com.ua

2004 Рік заснування компанії
“DivaS” визнано і нагороджено

«Лідер року 2017»

 «Лидер года 2017»
Національний бізнес-рейтинг України серед конференц-сервісних організацій

«Бренд галузі 2016»

 «Бренд отрасли 2016»
Національний бізнес-рейтинг по Києву та в Україні серед конференц-сервісних організацій

«Підприємство року 2010»

 «Предприятие года 2010»
Міжнародний економічний рейтинг «Ліга Кращих»

напиши нам